Bireysel Danışmanlık

Değişim sürecinde daha yoğun bir desteğe ihtiyaç duyuyor, Bahar Deniz ile birebir çalışmak istiyorsan bu sayfa senin için daha uygun.

Bazı değişimler daha fazla çalışmak ve daha yoğun eğitimler, birebir çalışmalar gerektirir. Hayatını değiştir ailesinde geçirdiğin zamana ek olarak Bahar Deniz ile birlikte kişisel koçluk hizmeti alarak süreci daha da hızlandırmak senin elinde. Başlangıç adımlarını daha sağlam atmak ve sürekli iletişim sağlamak yürüyeceğiniz yolda daha sağlam ilerlemenizi sağlayacaktır.

Kişisel koçluk hizmeti aldığınızda programladığınız tarihlerde fiziksel ya da görüntülü koçluk seanslarına erişirsiniz. Zaman planlaması yapıldığı takdirde birebir spor antrenmanları, yürüyüşler ve yoga /plates seansları içeren bu eğitimler hedefe yönelik yoğun içeriğe sahiptir.

Birebir görüşmenin yanı sıra, istediğiniz zaman telefon ve skype ile görüntülü ve yazılı olarak Bahar Deniz ile birlikte çalışabilirsiniz. Sporun yanı sıra ihtiyaç duyduğunuz psikolojik destek ve süreç eğitimi kesintisiz bir şekilde sağlanacaktır.

İsim
Telefon
E-Posta
Nasıl ÇalışırBahar Kimdir?Bireysel DanışmanlıkKayıt OlGirişİletişim
Kullanıcı SözleşmesiMesafeli Satış SözleşmesiGizlilik Politikası