Hayatını Değiştirenler

Kendi potansiyelini kullanmayı öğrenerek başaranların ve hayatını değiştirenlerin sayfasına hoşgeldiniz. Onların bazıları kafalarında sorularla, bazıları tamamen kararlı ve bazıları da umutsuz bir şekilde buraya geldiler. Hayatlarını değiştirerek burada kalmaya devam ediyorlar.

Emel hayatını değiştirdi!
Öyle bir zamanda, öyle bir şekilde çıktınız ki karşıma! Resmen bir mucize gibi girdiniz hayatıma. Sadece zayıflamamda yardımcı olmadınız, bir çok şey kattınız bana, hayatıma, dünüme, bugünüme ve yarınıma. Sizinle sürecime başlamak ve devam etmek, şu hayatta aldığım doğru kararların başında geliyor. Bir çok kişiye bu sözlediklerim abartı gelebilir, ama beni benden iyi kimse bilemez, bir de siz bilirsiniz. Öyle zamanlar yaşadım ki, bazen bana rağmen siz sahip çıktınız bu sürece, beni silkelediniz. Bir değişim süreci içerisinde olmak önemli, ama bu süreçte kiminle ve nasıl olduğunuz da önemli. Benim sürecimin en doğru kararısınız, iyikimsiniz, iyi ki hayatıma girdiniz ve iyi ki benimle olmaya da devam ediyorsunuz.

Kimileri değişim sürecinden sonra bu başarıyı kendine saklamayı uygun görüyorlar, kimileri ise bu değişimi haykırarak bizimle paylaşmayı seçiyorlar. Her bir değişim hikayesi kendi içerisinde ayrı bir yere sahip. Kimi üyelerimizin ufak bir dokunuşa ihtiyacı oluyor, bazı üyelerimiz ise “Bahar beni baştan yarat” diyerek ailemizin huzurlu kollarında buluyor kendini.

Derya
Gamze
Sermet
Emel
Nazlı

Herkesin hikayesi, yaşadıkları ve başarıları farklı. En önemlisi ise senin hikayen nasıl sonuçlanacak. Değişim ve hedefe ulaşmak için tek gerçek, muhtaç olduğun tek şey sadece ve sadece senin kendi potansiyelin. Onlar yaşadı, çalıştı, başardı, şimdi sahne sırası sende ve senin değişim hikayende.

Nasıl zayıfladım, bunu anlatmaya başlamadan önce şunu belirtmeliyim ki; bazı şeyler yaşamadan tam anlaşılamaz. Ben online destek aldım ve 3 ayda 20 kilo verdim. Başlangıçta tereddütle baktım evet, nasıl olur ki dedim bu kadar uzaktan birde şehirler arası bile değil uluslararası. Şimdi sorarsanız zayıflamak kazandıklarımın yanında sadece bonus derim. O şahane bir insan. Her zaman telefonum kadar yakındı bana ve ister inanın ister inanmayın ben hayatımda ilk kez istediğim kiloya inmeyi başardım hem de üç ayda. Ezber bozdum, resmen ezber bozdum. Ve artık kendime olan güvenimi kimse geri alamaz, kilo almaktan bile korkmuyorum :wink: O başarmış, bende başardım, gerekirse yeniden ve yeniden yine yapabilirim. Hiçbir şey kullanmadan, dahası bir bağımlılıktan kurtulmak için başka bir şeye bağımlı olmadan zayıfladım. Bunun anlamsızlığının bilincine vardım. Ben bunu hayatıma monte etmeyi başardım en başta Bahar Hanımın dediği gibi. Kişiye özel, sizin hayatınıza monte edebileceğiniz bir şey ancak kalıcı olabilir demişti bana. Tam anlamamıştım ama yaşadım ve gördüm. Sonrada bu harika insanla tanışmak için gün sayar oldum

Zeynep S.

Benim için sihir o eski fotoğrafı gördüğüm andı. O bakışlar, o hüzün ve sonrası yanmış kül olmuş yılar. Adeta 20 yıl gençleşmiş biri vardı ve bir kadın başka ne isteyebilirdi. Bir insan bunu başarabilmiş ve üzerine o noktada kalabilmeyi de başarabilmiş, o sırrı öğrenmek için her şeye razıydım. İşte ben böyle katıldım Bahar Hocamın kervanına. Uzaktan eğitim sistemine yabancı değildim çünkü daha önce buna benzer denemelerim olmuştu kiloda vermiştim ama bir süre sonra hepsini de geri almıştım. Hep bir parça eksikti, şimdi rahatlıkla söylüyorum, o eksik parçayı buldum, puzzle ı tamamladım. Bahar Pançuk Deniz hayatımda tanıdığım en tatlı sert, coşku dolu, çılgın ama bir o kadar da sorumluluklarının bilincinde biri. Bunların hepsi bir arada nasıl olur bir süre anlayamadım. İhtiyacım olduğunda gece gündüz demeden o elini her an uzattı, sanal omuzda ağlamak ne demekmiş bunu da deneyimledim. Ve artık kuşlar kadar hafif ve özgürüm sırtımdaki bir damacana suyu da bıraktım hayata koşarak karıştım. Nasıl zayıfladım ama :slightly_smiling_face: Ey özgürlük!

Güler M.
Sen de değiştirenlerden ol!
Daha önce bir çok kişi seninle aynı satırları okudu ve hayatını değiştirmeye karar verdi. Onların başardıklarını ve fazlasını yapmak ve bir başarı hikayesine dönüşmek senin elinde.
Hayatını nasıl değiştirebilirsin?
Hayatinidegistir.com sana balık vermez, ancak usta bir denizci olman için gereken her şeyi sağlayacaktır. Sistem nasıl çalışır ? Nasıl başarabilirim ? gibi tüm sorularının cevaplarını videoda bulabilirsin.
Süreç Takip Sistemi
Eğitimlerde öğrendiklerin doğrultusunda, her gün tükettiğin gıdaları, yaptığın egzersizleri ve gün içerisinde hissettiğin olumlu / olumsuz duyguları gün ve gün kaydedip başarını ölçebilirsin.
Video Eğitim ve Makaleler
Hayatinidegistir.com içerisinde senin için hazırlanmış bir çok eğitim bulunuyor. Beslenme, spor, zihinsel dönüşüm, kilo verme gibi bir çok konuda onlarca saatlik eğitim ve yararlı makaleler bir tık uzağında.
Aylık Webinarlar
Bahar Pancuk Deniz tarafından düzenli aralıklarda gerçekleştirilecek webinarlarda işlenecek yeni konuları öğrenebilir, soru - cevap bölümünde aklındaki tüm soruların yanıtlarını bulabilirsin.
Topluluk ve paylaşım
Senin gibi hayatını değiştirmek isteyen binlerce kişiyi aynı çatı altına topladık. Sürecinle ilgili tecrübelerini, duygularını ve başarılarını senin gibi değişim savaşçılarıyla paylaşabilirsin.
Süreç Danışmanlığı
Günlük doldurduğun süreç çizelgeleri ve eğitim performansın Bahar Pançuk Deniz ve diğer danışmanlarımız tarafından incelenecek ve ihtiyaç duyduğun tüm desteğe ulaşacaksın.
Podcastler ve daha fazlası
Değişim süreci sadece bilgisayar başında değil, trafikte, sporda ve fırsatını bulduğun her ortamda devam edecek. İhtiyaç duyduğun her an kulağının bir köşesindeyiz.
Nasıl ÇalışırBahar Kimdir?Bireysel DanışmanlıkKayıt OlGirişİletişim
Kullanıcı SözleşmesiMesafeli Satış SözleşmesiGizlilik Politikası