Paketler
1 Ay
160₺ / Ay
3 Ay
400₺ / 3 ay
6 Ay
780₺ / 6 Ay
1
E-Posta Doğrulama
2
Üyelik Bilgileri
3
Ödeme
E-Posta *
Girdiğin e-posta adresine bir doğrulama kodu göndereceğiz, bu kodu girerek kayıta devam edebilirsin.

Hayatinidegistir.com’a üye olduğunda

Üyelik bilgilerinizle giriş yapacağınız yazılım içerisinde günlük tüketim, hareket, duygu düşüncelerinizi gireceğiniz süreç takip modülüne erişim sağlayabilirsiniz.

Beslenme, spor programları, mental antrenmanlar ve yemek tarifleri gibi bir çok farklı kategoride onlarca saatlik videolara erişim sağlarsınız.

Sürekli yenilenen yazılı / görsel içeriklere erişirsiniz.

Süreç takip modülüne girdiğiniz bilgiler için her hafta Bahar Deniz tarafından dönüt alırsınız.

Site içerisindeki forum alanında sizin gibi hayatını değiştirmek isteyen diğer yol arkadaşlarınızla tanışabilir, tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Her hafta / her ay yapılacak soru - cevap ve değişik konu başlıklı webinarlara katılabilirsiniz.

Bahar Deniz’in çeşitli konularda yapacağı günlük / haftalık podcastleri evde, ofiste, spor salonunda ve arabada dinleyebilirsiniz.Hayatını nasıl değiştirebilirsin?
Hayatinidegistir.com sana balık vermez, ancak usta bir denizci olman için gereken her şeyi sağlayacaktır. Sistem nasıl çalışır ? Nasıl başarabilirim ? gibi tüm sorularının cevaplarını videoda bulabilirsin.
Süreç Takip Sistemi
Eğitimlerde öğrendiklerin doğrultusunda, her gün tükettiğin gıdaları, yaptığın egzersizleri ve gün içerisinde hissettiğin olumlu / olumsuz duyguları gün ve gün kaydedip başarını ölçebilirsin.
Video Eğitim ve Makaleler
Hayatinidegistir.com içerisinde senin için hazırlanmış bir çok eğitim bulunuyor. Beslenme, spor, zihinsel dönüşüm, kilo verme gibi bir çok konuda onlarca saatlik eğitim ve yararlı makaleler bir tık uzağında.
Aylık Webinarlar
Bahar Pancuk Deniz tarafından düzenli aralıklarda gerçekleştirilecek webinarlarda işlenecek yeni konuları öğrenebilir, soru - cevap bölümünde aklındaki tüm soruların yanıtlarını bulabilirsin.
Topluluk ve paylaşım
Senin gibi hayatını değiştirmek isteyen binlerce kişiyi aynı çatı altına topladık. Sürecinle ilgili tecrübelerini, duygularını ve başarılarını senin gibi değişim savaşçılarıyla paylaşabilirsin.
Süreç Danışmanlığı
Günlük doldurduğun süreç çizelgeleri ve eğitim performansın Bahar Pançuk Deniz ve diğer danışmanlarımız tarafından incelenecek ve ihtiyaç duyduğun tüm desteğe ulaşacaksın.
Podcastler ve daha fazlası
Değişim süreci sadece bilgisayar başında değil, trafikte, sporda ve fırsatını bulduğun her ortamda devam edecek. İhtiyaç duyduğun her an kulağının bir köşesindeyiz.
Nasıl ÇalışırBahar Kimdir?Bireysel DanışmanlıkKayıt OlGirişİletişim
Kullanıcı SözleşmesiMesafeli Satış SözleşmesiGizlilik Politikası