Nasıl Çalışır
Seni, yeni sen yapacak eğitimlerDeğişim sürecin için kilo takibiHayatını değiştiren sadece sen değilsin!
Seni, yeni sen yapacak eğitimler

Kilo verme süreci devreye girdiğinde basit matematik mantıksızlaşır, 2+2 = 4 ortadan kalkar çünkü bu cevap yanlıştır. Aynı şekilde her gıdanın kendisine ait bir enerji değeri olsa da bazen bu rakamlardan çok daha fazlasını vücudumuza alıyoruz. Tüketim sadece mideye giren gıda değil, niteliğine göre ruhumuza ve hayat planlarımıza da yarıyor.“Ne yesem yarıyor ya” cümlesi bazen sorunun başka yerde olduğu anlamını çıkarabilir.

Kilolu insanların çok büyük çoğunluğu, ortalama diyetisyenlerden daha fazla beslenme bilgisine sahip. Morbid obez haline gelen bir çok eski sporcu bulunmakta. Dolayısıyla bir şeyin nasıl yapılması gerektiğini bilmek bile bazen işe yaramayabilir. Bunun yanında, gıda ve sağlık sektörü son 50 yılda binlerce farklı zayıflama yöntemi üretmiş durumda, bunlardan bazılarının birbirinin tam tersi şeyi önerdiği ise bir gerçektir.

Hayatınıdegistir.com’da biz gireceğiniz yolculuğa “kilo vermek” olarak bakmıyoruz, değişim süreci sadece gıdayı kapsamaz. Dolayısıyla bu süreç bir çok farklı alanda bir eğitim içermektedir. Değişim sürecinizde ; fiziksel aktiviteler, ruhsal denge, inişler çıkışlar, beslenme ve olumlama gibi bir çok alanda size yarar sağlayacak video eğitimler ve yararlı makaleler bulacaksınız. Eğitimleri tamamlamak bu sürecin en önemli yanlarından birisi.

Bir diyetisyene görünmek size verilen çizelgeler ve 30 dakikalık görüşmelerden ibaret iken hayatinidegistir bünyesinde bulunan onlarca saatlik eğitimler ihtiyaç duyacağınız her an tekrar tekrar izlenilebilir. Sistem bunun yanında kendini yeniler ve günceller, dolayısıyla sürekli yeni video ve yazılara ulaşabilirsiniz. Bunun sonucu olarak sistemde sürekli bulunmak, sürecinizin sağlıklı şekilde devam etmesi ve tekrar geriye dönmemek açısından çok önemli.

Hayatını nasıl değiştirebilirsin?
Hayatinidegistir.com sana balık vermez, ancak usta bir denizci olman için gereken her şeyi sağlayacaktır. Sistem nasıl çalışır ? Nasıl başarabilirim ? gibi tüm sorularının cevaplarını videoda bulabilirsin.
Süreç Takip Sistemi
Eğitimlerde öğrendiklerin doğrultusunda, her gün tükettiğin gıdaları, yaptığın egzersizleri ve gün içerisinde hissettiğin olumlu / olumsuz duyguları gün ve gün kaydedip başarını ölçebilirsin.
Video Eğitim ve Makaleler
Hayatinidegistir.com içerisinde senin için hazırlanmış bir çok eğitim bulunuyor. Beslenme, spor, zihinsel dönüşüm, kilo verme gibi bir çok konuda onlarca saatlik eğitim ve yararlı makaleler bir tık uzağında.
Aylık Webinarlar
Bahar Pancuk Deniz tarafından düzenli aralıklarda gerçekleştirilecek webinarlarda işlenecek yeni konuları öğrenebilir, soru - cevap bölümünde aklındaki tüm soruların yanıtlarını bulabilirsin.
Topluluk ve paylaşım
Senin gibi hayatını değiştirmek isteyen binlerce kişiyi aynı çatı altına topladık. Sürecinle ilgili tecrübelerini, duygularını ve başarılarını senin gibi değişim savaşçılarıyla paylaşabilirsin.
Süreç Danışmanlığı
Günlük doldurduğun süreç çizelgeleri ve eğitim performansın Bahar Pançuk Deniz ve diğer danışmanlarımız tarafından incelenecek ve ihtiyaç duyduğun tüm desteğe ulaşacaksın.
Podcastler ve daha fazlası
Değişim süreci sadece bilgisayar başında değil, trafikte, sporda ve fırsatını bulduğun her ortamda devam edecek. İhtiyaç duyduğun her an kulağının bir köşesindeyiz.
Nasıl ÇalışırBahar Kimdir?Bireysel DanışmanlıkKayıt OlGirişİletişim
Kullanıcı SözleşmesiMesafeli Satış SözleşmesiGizlilik Politikası